Video

MOTION DESIGN

Nawet najtrudniej przyswajalne treści – nudne informacje czy dane liczbowe przedstawiane w tabelach, na wykresach – mogą stać się naprawdę poruszające. Wystarczy wprawić je w ruch! Jak to zrobić? Do statycznego obrazu dorzucamy nawet najdelikatniejszą graficzną animację, dodajemy do tego fajne kawałki tekstów, które pojawiają się w różnym czasie, i gotowe! Tak oto, Twój przekaz stał się o wiele ciekawszy, przyciągnął zdecydowanie większą uwagę i przyniósł lepsze efekty sprzedażowe!

ANIMACJE 2D I VIDEO ARTY

Co powiesz na animację prezentującą Ciebie, Twoją firmę, usługę czy produkt? Delikatne wideo art wplecione między ruchome, zmieniające wielkość zdęcia Twoich produktów bądź usługi? Uwierz mi na słowo – będzie to wyglądać cudnie, a przy okazji zwiększy liczbę odsłon Twojego posta oraz jego zasięgi!

WIZUALIZACJE & VJ

Wyobraź sobie koncert. Na scenie stoi jeden muzyk, mikrofon, głośniki, kable. Jest fajnie. Delektujesz się muzyką… i nagle w tle, za plecami wokalisty pojawiają się wizualizacje. Widzisz ten efekt WOW? Muzyka i słowo idealnie łączą się z ruchomym obrazem, dlatego jeśli organizujesz koncert, spektakl albo wystawę, i chciałbyś, aby to wydarzenie wyróżniało się na tle innych, a także na długo zapadło w pamięć widzów, proponuję Ci wzbogacenie oprawy Twojego eventu o wizualizacje właśnie. Będzie bosko!

Date: