Klikinka kosmetologiczna

Avenue Estetic

Razem z Avenue Estetic Klinika Kosmetologii i Martyna Gralka stworzyłyśmy cały brand kliniki począwszy od logotypu, poprzez wszystkie druki, a także opracowanie szaty graficznej social mediów. Martyna otrzymała ode mnie kompleksowy zestaw szablonów, które może modyfikować i dostosowywać pod siebie w portalach społecznościowych. Wykonaliśmy także sesje zdjęciową całego lokalu, portrety biznesowe i zdjęcia podczas pracy. Dużo pracy było, ale jakże satysfakcjonującej!

Zależało nam, aby brand był czysty ale ekskluzywny. A także aby wszystkie materiały były spójne ze sobą.

KOSMETYKI NATURALNE

NATURATIV

Naturativ – polskie certyfikowane kosmetyki naturalne

– marka, z która współpracuje już prawie dwa lata. Cudowne kobiety, które tworzą z pasją i piękną kobiecą mocą – naturalne kosmetyki. Cieszę się, że trafiłam do tego świata i mogę być jego częścią – projektując graficznie po prostu piękno.

We współpracy z Naturativ jestem odpowiedzialna za graficzną stronę wszystkich kampanii promocyjnych. Tworzymy pakiety graficzne akcji od banerów po wszystkie formaty google ad worlds, social media po newslettery. Zajmuje się także reklamami marki, stronami zagranicznymi, a także video.

DIETETYK

ADRIANNA BARCZYŃSKA

Razem z Dietetyk mgr Adrianna Barczyńska stworzyłyśmy cała oprawę social mediów, ikonki, szablony, feed. Wykonałyśmy sesje zdjęciową, a także materiały drukowane: wizytówki, terminarze, okładki diet i teczki.

Projekt miał na celu odświeżenie dotychczasowej medycznej bardzo delikatnej stylistyki w coś co bardziej będzie się rzucało w oczy i spowoduje spójność wszystkich materiałów.

lodziarnia

CHODŹ NA LODY

Razem z Chodź na lody stworzyliśmy przesłodki brand. Lodowo, smakowicie po prostu MNIAM! Prace nad całą identyfikacją trwały trochę czasu, ale jesteśmy strasznie zadowoleni!
Stworzyliśmy razem:
🧁logotyp
🧁grafikę na wózek z lodami
🧁grafikę na kubeczki
🧁kupony do zbierania kulek
🧁szatę graficzną social mediów
🧁szyld
 

SESJA ZDJĘCIOWA promująca spektakl pt. Magnetyzm w Sieci – Alekdsandra Fredry Śluby Panieńskie

TEATR MAŁY

Zostałam zaproszona do wykonania sesji zdjęciowej promującej ten spektakl. Jak tylko usłyszałam „Śluby Panieńskie” miałam od razu wizje w głowie! A gdyby tak zainspirować się sztuką malarstwa nadwornego?! O tak! Co miałam w głowie udało się przenieść na obraz- tak właśnie bo dla mnie to są obrazy! Światło, scenografia, którą udało mi się zebrać z magazynów teatru i cudowni aktorzy, no i ja z jednym okiem zamkniętym przyklejona do aparatu. Udało się namalowałam! Jestem naprawdę zadowolona z efektów, a mega pozytywny odbiór tych zdjęć mówi sam za siebie.

Spektakl zrealizowany pod festiwal YouTube Dni Kultury z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.
Zdjęcia możecie zobaczyć na wystawie w Teatr Mały Tychy, a także w Galerii handlowej w Gemini Park Tychy w Oknie na kulturę.
Więcej o spektaklu: https://cutt.ly/nxjKPLK
Obsada: Katarzyna Herman, Anna Buczkowska, Anna Siek, Krzysztof Szczepaniak, Andrzej Warcaba, Kamil M. Banasiak. Reż: Paweł Drzewiecki

dwie polskie firmy jednego producenta tworzące odzież i akcesoria medyczne

Dress Up & Ubranie na złamanie

We współpracy z Dress Up tworzę zdjęcia typu flatlay na social media, zdjęcia produktowe i lookbookowe. Wykonuje grafiki na stronę internetową sklepu, a także projektuje printy na materiały

Przy współpracy z brandem Ubranie na złamanie wykonałam:
– sesje zdjęciową lookbookową
– zdjęcia produktowe
– sesja w szwalni
– retusz zdjęć 
– katalogi, broszury i inne druki
– grafiki pod www i sm 

LOGO

Co potrzebuje każda firma na dobry start? No wiadomo że logo!

VIDEO

W dzisiejszych czasach żeby być bardziej zauważonym trzeba się trochę poruszyć, ale spokojnie nie będę zalecała żadnych
ćwiczeń tym razem polecę zamiast statycznych obrazków - video 😉