KLIENCI

Praca z takimi klientami to sama przyjemność

Opinie klientów

Stojąca za Atelier Idel Agnieszka Seidel-Kożuch stworzyła dla nas prawdziwe cudo! Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni z efektu. To było właśnie to, czego chcieliśmy i Agnieszce udało się trafić w sedno naszych oczekiwań ❤️. Wszystko jest po prostu piękne! Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy Atelier Idel do projektów wszelakich 🙂 ta Pani wie, co robi 🙂
Chodż na lody
lodziarnia
Agnieszka to grafik od zadań specjalnych, a może nawet i magik. Wyczaruje „coś z niczego”, zrobi „na wczoraj”, zna sporo sztuczek graficznych i jak z kapelusza wyciąga nowe pomysły na projekty.

Mnie czaruje (a właściwie oczarowuje) już prawie 10 lat i mam nadzieję, że zostanie na dłużej.
Małorzata Bieniek
Copywriter & Consulting
Świetna dziewczyna! ogromna wiedza, nieprzeciętna kreatywność do tego szalona pewności siebie i wielka garść skromności. Takie połączenie daje mega torpedę barwnych pomysłów 🥰
Plantaris
Agnieszka Nowotnik
Podologia
Agnieszka jest świetnym projektantem graficznym o niebanalnym spojrzeniu na kreacje. Jej bogate doświadczenie i dryg do szkolenia pozwoliło mi na podniesienie swoich kwalifikacji, ponieważ Aga wykazała się cierpliwością i indywidualnym podejściem. Dodatkowo, miałam przyjemność stanąć przed Jej obiektywem, dlatego też z całą pewnością mogę polecić Ją jako fachowca w swojej dziedzinie zarówno w kreacji jak i w fotografii.
Paulina Lipińska
Ametystowa / Influencer
Pracujemy z Agnieszką kilka dobrych lat i z pełną świadomością mogę polecić jej umiejętności graficzno-kreatywne. W codziennej pracy działa szybko, charakteryzuje się niezwykłą kreatywnością i potrafi sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agnieszką, ponieważ wykonuje swoje obowiązki sumiennie i wie, co to priorytet. Dotychczasowe działania przebiegały wzorowo, co pozwala nam polecić Ją jako godnego zaufania partnera a także znakomitego specjalistę
YC
Agencja reklamowa
Serdecznie polecam! Kreatywność, otwartość na pomysły klienta i doskonałe wyczucie! 🙂
AKKG
Gruszka Kidawa
Kancelaria adwokacka
Agnieszka jest Specjalistą, z którym współpracuję od lat zwłaszcza, gdy na swojej drodze napotkam zawodowe wyzwanie. Wieloletnie doświadczenie i wszechstronność w posiadanych kwalifikacjach sprawia, że podejmując z Nią współpracę, możemy liczyć na całościową obsługę pod względem kreacji, niezbędnych elementów idendytifkacji wizualnej oraz przygotowania marki do działań w sieci. Wszystko pod szyldem profesjonalizmu z eliminacją zbędnego stresu. To, co cechuje Agnieszkę to ciągła chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, nie odpuszcza, dopóki nie osiągnie pożądanego efektu. Podejmując z nią współpracę można liczyć na indywidualne podejście, perfekcyjne wykonanie oraz szybką realizację. Jej twórczość to odpowiedź na potrzeby rynku, dlatego też warto podjąć z nią współpracę, jeżeli klientowi zależy na nowoczesym podejściu.
Aleksandra Lipowska
CRE-OLKA
Z Agnieszką miałem przyjemność i zaszczyt pracować przez blisko 3 lata. Przez ten czas dała się poznać zarówno od strony artystycznej - dając wielokrotnie wyraz swoim talentom graficznym i fotograficznym - jak i tej bardziej "rzemieślniczej", tak pożądanej w przypadku pracy nad bieżącymi, codziennymi projektami, gdzie o powodzeniu decydują często napięte terminy i umiejętność zrozumienia potrzeb klienta, odmiennych i specyficznych w każdym przypadku. Agnieszka jest typem człowieka, na którym można polegać - w pracy i życiu osobistym. Nie zostawi cię nigdy na lodzie, zawsze zaproponuje jakieś rozwiązanie. Jest aktywna i wychodzi z własną inicjatywą., a jednocześnie potrafi słuchać. Widzę ją w każdym zespole, a firma, która zdecyduje się nawiązać z nią współpracę, zyska lojalnego i rzetelnego pracownika.
Tomasz Ilg
GOODFEATHER
Marka Naturativ współpracuje z Panią Agnieszką Seidel-Kożuch od dwóch lat w zakresie usług graficznych. Pani Agnieszka Seidel-Kożuch tworzy dla Naturativ projekty graficzne reklam, newsletterów, banerów, stron internetowych oraz innych materiałów promujących nasze kosmetyki. Wszelkie zlecone prace były zawsze wykonywane z należytą starannością, rzetelnością i dokładnością. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka kultura osobista, a także terminowość i profesjonalizm wykonania powierzonych usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Agnieszką Seidel-Kożuch i możemy polecić jej firmę jako rzetelną. Jestem przekonana, że każde powierzone jej zadanie zostanie zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami, a poziom świadczonych usług będzie na najwyższym poziomie.
Naturativ
Kosmetyki Naturalne

Rekomendacje